The Great Hunt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

ВАЖНИ ТЕМИ
Latest topics
» I've been there before. It's when hate turns to love And love to hate.Faith to doubt and doubt to faith
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Fri Feb 23, 2018 1:07 am by Maola.

» Вземане на герой-бог
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Wed Feb 21, 2018 6:25 pm by Maola.

» Heart Afire
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Sun Feb 18, 2018 8:03 pm by Eliss

» Търся си врагове
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Sun Feb 18, 2018 9:17 am by -Adrian;

» In my chaotic world
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Sat Feb 10, 2018 3:29 pm by Maola.

» 'Cause there's a spark in you
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Thu Feb 08, 2018 2:48 pm by Maola.

» Rule number one, is that you gotta have fun But baby when you're done, you gotta be the first to run
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Tue Feb 06, 2018 2:09 pm by Eliss

» Търся си другарче за гиф/семи-пара РП
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Tue Feb 06, 2018 2:00 am by Eliss

» New Kind of Animal
Heart Afire - Page 9 Icon_minitime1Mon Feb 05, 2018 11:06 pm by Eliss

Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 31 on Sat Sep 23, 2023 8:12 am
staff;
hilda; admin; fc: elle fanning;
adrian; admin; fc: andy black;
maola; global mod; fc: gal gadot;

Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувай за мен в BGTOP

Heart Afire

2 posters

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 4:57 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_n35lbnMy7f1rtocego2_250
Нямаше идея какво да му каже, защото тя не бе демон и нямаше идея дали това е нормално за тях. Напоследък бе започнала да мисли, че ги бе съдила прекалено прибързано. Поне този пред нея не бе такъв какъвто си го представяше.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 5:03 pm

Heart Afire - Page 9 Joseph-Morgan-Aramaic-1431661436.gif?quality=
Взе да става доста късно. Май трябва да си вървя. - наруших дългото мълчание, защото ставаше все по-неловко и по-неловко, когато срещна тези нейни зелени очи. Репутацията ми на демон бе остро накърнена и се чувствах като ранен в сърцето хищник. По начало не биваше да оставам, не биваше да й помаган, не биваше изобщо да я срещам. Колкото и да не вярвах в случайности, никога не бих позволил някой смъртен да ме главозамая дотолкова, че да изгубя контрол над себе си или да забравя кой съм.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 5:06 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_nf34upbvsK1rtocego1_250
- Остани. - изстреля без да се измисли. И това не знаеше откъде дойде, но вече бе казано.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 5:16 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_onq7r0lqtZ1rx4nrwo3_400
Наистина не я разбирах. Без друго по неясни причини не ми бе лесно да си тръгна и да се върна към типичните си занимания, ами продължаваше да усложнява нещата. Защо ми каза да остана? Искаше ми да не я бях чул. - Нима присъствието на един демон няма да те притеснява? Ще можеш ли да заспиш, ако остана? - очите ми се пренаситиха с океанско синьо, което никога не се бе случвало. Онези типични демонски червени пламъци сякаш се замениха от осезаема кристална яркост. Тя ме караше да гледам на всичко с други очи и това не ми вещаеше нищо добро.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 8:37 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_inline_ok5nq80dUL1rqq37j_400
- Не ме плашиш, Мамон. - произнесе името му някак по-различно от досега. Сякаш преди се бе обръщала към съществото, великия демон смразяващ кръвта, а сега към някой приятел, на когото имаше доверие.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 8:49 pm

Heart Afire - Page 9 HorribleFrenchAmericancrayfish-max-1mb
Това беше лошо. Доста лошо за него. В този момент всеки би могъл да долови вибрациите й. Всеки един демон, който се разхождаше сред смъртните. А никой от тях не пазеше тайни. С години всеки се бе опитвал да намери слабостта ми, да открие как да ме закопае и да бъда прокуден завинаги от единствения си дом - царството на греха. Скоро това можеше да се превърне в реалност. Вече нямаше да е ясно как ще бъда посрещнат следващият път, в който се завърна където ми е мястото. Но вече сам не чувствах дали принадлежа там наистина. Всичко беше везмано като даденост, не оценявах дори живота, защото виждах колко лесно си отива той. Сега Елизабет ме накара да видя къде се криеше смисъла и за първи път ми се искаше да живея. Жалко, че такива екстри не се полагаха на някой като мен. - Чуй ме, Елис... - започнах, опитвайки се да звуча достатъчно сериозно и внушително. Надявах се тези мои дума да се превърнат в съвет, който тя ще послуша. - Време е да си намериш някого, с кого да не бъдеш самотна. Аз няма да мога да те пазя вечно, затова... трябва да откриеш своят спътник в живота, с който да си помагате и..знаеш, да ти даде човешкото щастие, за което веднъж ми разказа.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 8:58 pm

Heart Afire - Page 9 Phoebe-3-phoebe-tonkin-34466143-245-160
- Да, разбира се... ще си намеря... - не искаше да си намира. Нямаше нужда от това. Неговата закрила ѝ бе повече от приятна. Харесваше ѝ присъствието му, защото се чувстваше наистина в безопасност, но досега не си бе давала сметка, че той няма да може вечено да я пази. Беше временно решение.
- А сега остани. - продължаваше да държи на казаното.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 9:14 pm

Heart Afire - Page 9 EdibleBadAplomadofalcon-max-1mb
Усмихнах се, но мрачна сянка се спусна върху лицето ми. Започвах да мисля прекалено предстоящите последствия от това, че се отклоних от пътя. Единственото нещо, което трябваше да следвам, бе кредото на един демон. Знаех какво щеше да е, ако никога не бях се появявал пред Елизабет, ако не се бяхме срещали никога. Знаех какво щеше да се случи и ако продължавам да откликвам на всяка нейна дума. Колкото повече време прекарвах с нея, толкова повече се отдалечавах от онова, което бях, не... Което Трябваше да бъда.
Но всеки път, в който я погледнех, забравях за всичко. Ставаше ми така леко на душата, необяснимо безгрижно. А в следващият момент, щом отклоних поглед, отново същите бедствия, надвиснали над мен като мрачен ореол. Затова сега отново имах нужда да я видя. Промъкнах се с тихи стъпки в стаята й, докато спеше. Аз без друго нямах нуждата то сън и само така можех да спра бушуващите мисли. Колкото повече я гледах, толкова по-близо ми се искаше да съм. Накрая внимателно се доближих и приседнах на пода, точно до леглото й. Сега виждах всеки детайл от лицето й и мислите ми мигом се изпариха.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 9:27 pm

Тиха, спокойна нощ. Без видения. Без странни сънища. За това се бе молила толкова дълго време. Можеше наистина да се наспи, наистина да си почине, защото определено ѝ трябваше.
Heart Afire - Page 9 Tumblr_inline_nbjdcuAgcI1rg5w1l
Отвори очи бавно, за да види лицето му пред себе си. Спокойният му поглед, което ѝ напомни за светещите му в синьо очи миналата вечер, когато не намираше за неуместно да попита защо светят така. Усмихна се леко сънено.
- Излишно е да те питам как си спал, защото вие не спите, нали? - усмихна се отново леко.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 9:54 pm

Heart Afire - Page 9 Joseph-morgan-gif-hunt-4
Опитах се да си тръгна преди да се е събудила. Много пъти. но мижех единствено просто да стоя приседнал до нея. И така чак докато се събуди. - Правилно си се досетила. - засмях се вяло. - А твоят сън как беше?
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 10:01 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_nlooxh3Fl91s44ciio4_r1_250
- Не сънувах нищо. Беше просто перфектно. - надигна се леко от леглото, за да седне. Замисли се за секунда преди да каже следващите си думи.
Heart Afire - Page 9 Tumblr_muk9lzRpIl1rj7esio1_250
- Очите ти светеха в синьо. Вчера. - все още не смяташе, че е правилно да го пита защото затова така и не изрече думичката.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 10:15 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_mkslwe2mHu1rlrymro6_250
Нима? Странно, обикновено синьото в тях почти не се забелязва. - казах, сякаш не съм усетил, че това въобще се е случвало. Тогава бях изпитал странен трепет, който и да исках, не можех да си обясня. Как бих го обяснил на нея?
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 10:22 pm

Heart Afire - Page 9 Giphy
- Да, сигурно от светлината. - знаеше, че не е затова. Знаеше, че очите му бяха наистина сини. Най-синьото синьо, което бе виждала, но нямаше право да изисква каквито ид а било обяснения от него.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 10:45 pm

Heart Afire - Page 9 4-03-4-16-joseph-morgan-and-phoebe-tonkin-klaus-and-hayley-35604326-245-160
В настаналата тишина можех отново да фокусирам единствено лицето й. Неосъзнато за самия мен се оказах пред нея, а ръката ми се вдигна, описвайки невидим кръг по леко мургавата й кожа. -
Твоите очите са по-необикновени. Сякаш в тях има много различни нюанси.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 11:05 pm

Heart Afire - Page 9 Couple-gif-gifs-joseph-morgan-Favim.com-3596486
- благодаря - прошепна тихо взирайки се в неговите. Докосването му я накара да настръхне, но не от страх, а от друго напрежение.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 11:29 pm


Heart Afire - Page 9 Original
В блокиралото ми съзнание всичко се случи толкова бързо. Изгубих контрол. Придърпах я към себе си, заравяйки пръсти в косите й и впивайки настойчиво устни в нейните. Това бе мигът в който правилното ставаше грешно, а грешното правилно.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 11:35 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_mjorulDTpW1r8bgg0o8_250
Действията му я изненадаха, но това не ѝ попречи да отвърне на целувката му също толкова силно и да притвори очи.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Sun Feb 11, 2018 11:46 pm

Heart Afire - Page 9 Tumblr_o94k7ddKJ51u2c5yuo1_500
Дъхът ми, сливащ се с нейния сякаш отвори ново измерение. Когато усетих допира на ръцете й по кожата си разбрах всичко. Исках да я имам, дори да нямах това право. Всяко следващо действие, всеки рефлекс бе извън разума, извън мисълта и съзнанието.
Heart Afire - Page 9 Tumblr_mjohy7ld7V1qgwn27o4_250
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Sun Feb 11, 2018 11:54 pm

Heart Afire - Page 9 Giphy
Сърцето ѝ заби бързо в гърдите ѝ, а дъхът ѝ между целувките галеше кожата му. Какво правеше?! Той беше демон. Беше проклет демон. Ненавиждаше демоните. Поне така бе мислила, а ето че сега това бе твърде далече от ненавист. Кожата ѝ гореше.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Mon Feb 12, 2018 12:14 am

Heart Afire - Page 9 Giphy26
Толкова време смъртните не бяха нищо повече то играчка. Бяха нещо жалко с наивна вяра. Но все повече разбирах истината. Това да бъдат мили, да обичат, да мразят, да прощават, да изпитват каквото и да е...не ги правеше слаби. А грехът не беше грях, когато е споделен.
Силните ми ръце изучаваха всяка крехка част от нея. Не знаех дали си меря силата, инстинктът ме погълна напълно. Очите ми се пренаситиха с онзи син цвят, с тях попивах всяко изражение на Елизабет. Сърцето ми биеше бясно, но прескачаше ритъм всеки път, в който я накарах да прехапе устни или да изстене.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Mon Feb 12, 2018 12:27 am

Heart Afire - Page 9 Tumblr_inline_nbj90g7LLq1rg5w1l
Не можеше да си поеме нормално въздух. Чувстваше се почти както вечерта във водата, когато нещо я бе дръпнало надолу. Само че този път се давеше от нещо друго, не от обикновенна морска вода. Ръцете ѝ галеха кожата му.
- мамон - почувства нужда да изстене името му.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Mon Feb 12, 2018 12:52 am

Heart Afire - Page 9 Tumblr_mjorulDTpW1r8bgg0o3_250
Насладата изпълни вените ми. Всъщност беше много повече, но не го знаех и не можех да го опиша. Начинът, по който изстена името ми, откъсна и последната нишка на контрол. Огромните ми черни криле си пробиха отново път навън.
Heart Afire - Page 9 HTTPS9tZWRpYS5naXBoeS5jb20vbWVkaWEvc1lzRXRBRDV3TTZTUS9naXBoeS5naWYlog
Притиснах Елизабет в силните си обятия и се изстрелях в пространството. Крилете преминаха през прозореца, оставяйки след себе си счупени стъкла. Продължих да я любя някъде в облаците. Там, насред бурята. Около нас засвяткаха заплашителни светкавици, но нищо не можеше да премине през черните криле сега. Бяха големи колкото айсберг и здрави колкото стомана.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Mon Feb 12, 2018 1:06 am

Heart Afire - Page 9 Tumblr_inline_mma5bcYfhI1qz4rgp
- Какво по... - видя черните му криле да се разпъват над тях, а след секунди минаха през прозореца на къщата и се сутремиха към небето. Обви по-здраво ръце около тялото му и се притисна възможно най-близо, заради моментния страх, който изпита. Бяха в небето! Сред буря! Не това бе очаквала, но сякаш само след секунди всяко притеснения изчезна, защото беше с него. Защото черните му криле отново бяха около нея. Защото ръцете му докосваха тялото ѝ, а устните му я целуваха. Беше в безопасност. С него.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Mammon. Mon Feb 12, 2018 1:39 am

Heart Afire - Page 9 Tumblr_ojdigu9n1i1v9tamfo1_500
Щеше ми се да спра времето и да остана завинаги в този момент, но дори аз нямах такава власт. Всичко беше перфектно. Устните ми оставяха горещи следи по шията й, а когато вледеняващият въздух успокои малко страстите, черните криле ни върнаха обратно. Пръстите ми се врязаха в белите чаршафи за да гарантират успешно приземяване. Усетих ноктите й, оставящи краткотрайни белези по гърба ми. - Елизабет - прошепнах най-сладострастно в ухото й, карайки тялото й да потръпне по нов начин. Отново и отново я притеглях към себе си, все по-плътно. Наистина исках да притежавам проклетата вечност, за да я подчиня на нас.
Mammon.
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Мнения : 189
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Eliss Mon Feb 12, 2018 1:58 am

Heart Afire - Page 9 Tumblr_inline_mma524VChe1qz4rgp
Името ѝ между устните му я изпълни с някакъв странен трепет, който не бе усещала до този момент. По дяволите, чувстваше се така сякаш изневерява на собствените си принципи, а най-лошото беше че ѝ харесва неуписуемо много. Сливаше вече по-бавно, но също толкова жадно устни с неговите и тихо простенваше под него. Защо ѝ бе да намира някой друг, който да я пази, който да я прави щастлива, след като той бе достатъчно добър за тези неща. А може би щеше да остане с нея в тази къща за по-дълго. Може би можеше да останат завинаги.
Eliss
Eliss
Chosen
Chosen

XP XP : 155
Мнения : 147
Създаден : 2018-01-25

Back to top Go down

Heart Afire - Page 9 Empty Re: Heart Afire

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum