Log in

I forgot my password

ВАЖНИ ТЕМИ
Latest topics
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 21 on Mon Feb 19, 2018 7:15 pm
staff;
hilda; admin; fc: elle fanning;
adrian; admin; fc: andy black;
maola; global mod; fc: gal gadot;

Гласувай за мен в BGTop100.com
Гласувай за мен в BGTOP

/завършено/I will be the wolf and when you're starving, you'll need it too {Шадоу и Мамон}

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

/завършено/I will be the wolf and when you're starving, you'll need it too {Шадоу и Мамон}

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 12:56 pm

/приготвя капаните около старата къща и призовава Мамон/

Last edited by хshadowх on Wed Jan 31, 2018 6:55 pm; edited 1 time in total
хshadowх
Hunter
Hunter

XP XP : 110
Създаден : 2018-01-26

Back to top Go down

Re: /завършено/I will be the wolf and when you're starving, you'll need it too {Шадоу и Мамон}

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 1:00 pm

Радост за ушите ми - изричам, щом чувам името си, но когато се обръщам застивам на място, опитвайки се да разбера дали ми се привижда. Набръчквам нос и изръмжавам - Ти трябваше вече да си мъртъв!
Mammon.
Demon
Demon

XP XP : 195
Създаден : 2018-01-28

Back to top Go down

Re: /завършено/I will be the wolf and when you're starving, you'll need it too {Шадоу и Мамон}

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 1:07 pm

Радвам се, че съм така неприятна изненада. Другият път трябва да се постараеш повече, защото аз умея да оцелявам.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 1:12 pm

За съжаление забелязах това.. Но и мислех и че си достатъчно умен, че да ме разбереш бе за да повтарям. Повече няма да си имам вземане-даване с теб, отрепко!
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 1:29 pm

Стига, сделките ни винаги са протичали толкова гладко. Затова се разбираме така добре с теб.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 1:40 pm

Не мога да повярвам - възкликнах високомерно - Забрави ли, че едва не умрях по твоя вина, нещастно копеле?
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 1:51 pm

А ти забравяш, че аз бях този, който ти отърва кожата. Длъжник си ми.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 2:00 pm

Ти си последният човек на планетата, на който бих станал длъжник. Колкото и да не ти харесва, с теб приключихме.
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 2:11 pm

Напротив, драги. Предстои ни да направим най-голяма сделка в живота си.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 2:50 pm

"Най-голямата сделка в живота ни" - имитирам го подигравателно с преправен глас - Откажи се, и двамата знаем, че няма какво повече да ми предложиш в замяна на скъпоценните ми услуги.
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 6:09 pm

Мога, разбира се,но ти все още не го знаеш. Опитай да си тръгнеш оттук, но без моя помощ едва ли ще успееш.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 6:45 pm

Какво си направил? - Съмнението веднага ме обгръща и една тогава сетивата ми се отключват за невидимите заклинания, с които сградата бе защитена. И докато ги имаше тях, никой демон нямаше да може да влезе или излезе; макар че това бе капан направен специално за мен, не знаех дали да се разгневя още повече от досада или да се трогна за усилията, които бе изхвърлил проклетникът в направата на този капан. - Пленил си ме тук? Откъде си научил подобен трик?
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 6:57 pm

Да кажем, че извлякох малко от опита на един някогашен конкурент - ловец, който обаче имаше помощта на ангелите на своя страна и бе научил доста тънкости в защитата срещу демоните. Но важното сега е дали вече си си променил решението. Аз лично мога да почакам колкото е нужно, но не знам дали престоят в тази дупка ще ти понесе, след като си свикнал да си угаждаш.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 7:08 pm

Играеш твърде рискована игра, добре знаеш как се свърши. Ето моята сделка - ако ме пуснеш сега ще забравя, че сме се виждали и няма да планирам смъртта ти повече.
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 7:19 pm

Помисли си пак. Рисковете са моята страст, а ти не си в състояние да създаваш правилата на тази сделка.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 7:34 pm

Горчиво ще съжаляваш за това си решение. Какво искаш от мен?
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 8:10 pm

Да ми помогнеш да довърша отмъщението си и да предпазя някого.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 8:18 pm

Каква самонадеяна отрепка. Винаги летеше твърде нависоко и това рано или късно щеше да му коства не само живота. Но пък какво от това, повече радост за мен, особеон ако можех да си изпрося онова, което никой демон досега не бе успял. Най-черната душа на ловец. - Ако не ме лъже слухът, това са две отделни услуги. Следователно ще трябва да сключим две различни сделки.
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 8:27 pm

Наясно съм. Цената за първото ще бъде твоята свобода. А за второто ще избереш ти.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 8:36 pm

Не бързай толкова. Този път трябва да се подсигуря, че няма да ме забъркваш пряко в твоите каши, защото нямам намерение да рискувам кожата си. Нали си наясно коя е Адрия? Навярно единственият някой, който може да изтрие съществуването й, това е нейният създател.
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 8:44 pm

Не мислиш в перспектива, приятелю! Трябва да знаеш, че скоро боговете ще воюват. Твоята роля в това ще е да накараш богинята си да смени страните. Настроиш ли я срещу Локи, останалото ще стане от само себе си.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 8:51 pm

Сега е моментът, в който ти казвам, че трябва да се прегледаш за мозъчна болест. Настина ли вярваш, че Дивора ще тръгне срещу Локи? Те са единствените, които си приличат толкова, че биха се съюзили, за да покорят света.
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Sun Jan 28, 2018 8:57 pm

Тук грешиш и ако четеш между редовете, ще го осъзнаеш. Именно това, че си приличат и имат една цел, ще ги направи най-сериозните конкуренти за властта. Дивора със сигурност вижда, че единственият й подобаващ съперник е именно огнения бог. Единственото, което трябва да направиш ти, е да й дадеш правилния съвет, поднесен по правилния начин. Накрай я да се съюзи с останалите богове, за да унищожи Локи и компанията му от безлични конници. Няма да ти е толкова трудно, колкото звучи. Зная, че си нейна слабост. Откраднал си повече светлина от хората, отколкото твоите мизерни братя и сестри.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Mammon. on Sun Jan 28, 2018 9:42 pm

Планът ти може и да успее, колкото и налудничаво да звучи в началото. Но не мога да ти дам гаранция, че нещо няма да се обърка. Това не зависи изцяло от мен.
Mammon.
Demon
Demon

Back to top Go down

Post by хshadowх on Mon Jan 29, 2018 6:45 pm

Стига да изпълниш своята част от сделката, няма да има проблеми. И във връзката с втората сделка.. Време е да уточня сложността на твоята задача. Ще трябва да убедиш Дивора не просто да се съюзи срещу Локи, но и да не закача подводното кралство.
хshadowх
Hunter
Hunter

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics